ANA SAYFA
2018-04-13 05:56:57 ( 10492 izlenme )
Reklamlar

Ünlü İsim Güzellik Uğruna Gözlerinden Oldu! Şimdi Perişan Halde...

Arjantinli model Nadinne Bruna, ela olan gözlerinin rengini açık yeşil yapmak için ameliyat oldu. Ameliyat sonunda sağ gözünde yüzde seksen sol gözünde ise yüzde elli görme kaybı yaşadı. 32 yaşındaki Instagram ünlüsü Arjantinli model Nadinne Bruna, ela olan gözlerinin rengini açık yeşil yapmak için Colombiya'da ameliyat oldu. 

3 BİN DOLAR VEREREK GÖZ RENGİNİ DEĞİŞTİRDİ 3 bin dolar vererek ameliyat olan model yeni gözlerinin rengini Instagram'da paylaştıktan kısa bir süre sonra problem yaşamaya başladı. GÖZLERİNİN ALTINA ENJEKTE EDİLEN SİLİKON SİNİRLERE ZARAR VERDİ Gözlerinin altına enjekte edilen silikon, göz sinirlerine zarar verdiği için görme problemi yaşayan model tekrar Kolombiya'ya gitti. Ancak doktorlar bir şey yapamadıkları için Miami'de tedavi olmaya başladı. SİLİKON ÇIKARILDI ANCAK HAYATININ GERİ KALANINDA PROBLEM YAŞAYACAK Gözlerine enjekte edilen silikon ameliyatla çıkarılmasına rağmen ameliyatı yapan doktor Ranya Habash, sinirler zarar gördüğü için modelin hayatının geri kalan kısmında problem yaşayacağını söyledi. Nadinne Bruna'nın, gözleri ameliyat olmadan önce böyleydi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öğretmenden öğrencisine ahlaksız teklif: "SENİNLE OYNAŞMAK İSTİYORUM" KARA HABER ŞİMDİ GELDİ! YÜREKLERİMİZ PARAMPARCA ŞOK ŞOK ŞOK ! CHP’nin ADAYI BELLİ OLDU ! GÖKHAN ÖZOĞUZ'DAN FLAŞ AÇIKLAMA! '